Jan 1st تبریک سال جدید 2017

با سلامتکتاسرور به مناسبت سال جدید میلادی 30درصد تخفیف در تمامی سرویس های هاست و سرورمجازی ارائه میدهد شما عزیزان می توانید با استفاده از کد تخفیف زیر سرویس مورد نظر خود را سفارش دهیدکد تخفیف:2017 بیشتر »

Dec 16th فعال شدن بخش بازاریابی

با سلام و عرض ادب و احترامبخش بازاریابی با موفقیت فعال گردید شما عزیزان می توانید در بالای ناحیه کاربری خود بخش بازاریابی را فعال نمایید و کسب درامد نماییدمیتوانید با قرار دادن بنر ما در ... بیشتر »

Nov 12th انتقال کلیه سرور ها به دیتاسنتر فرانسه

با سلام و عرض ادب احترام خدمات شما کاربران تکتاسروربه اطلاع میرسانیم تمامی سرویس ها به دیتاسنتر فرانسه انتقال شدند عزیزانی که سرورمجازی تهیه نموده بودند سرورشون با ایپی جدید تحویلشان داده ... بیشتر »

Sep 12th 20درصد تخفیف عید سعید قربان

عید را بهانه کنیم تا به همه کسانی که دوستشان داریم سلامی بکنیم ، نام شما در اندیشه و مهرتان در قلب ماست . . . عید قربان بر شما و خانواده محترم تان مبارک به مناسب عید قربان 20درصد تخفیف به صورت دائمی ... بیشتر »

Sep 2nd اضافه شدن آنتی دیداس به شبکه دیتاسنتر هتزنر

هتزنر بدون شک یکی از دیتاسنتر هایی میباشد به علت عدم مشکل با ایرانیان مشتریان ایرانی بسیار زیادی دارد و در بین وب مستر های ایرانی بسیار محبوب میباشد .  امروز خبری رو مشاهده کردیم تحت عنوان ... بیشتر »

Aug 23rd انتقال کلیه سرور ها

با سلام و عرض ادب احترامانتقال تمامی سرور ها با موفقیت انجام شد عزیزانی که سرورمجازی تهیه کرده بودند با ارسال تیکت ایپی جدید سرور خود را دریافت کنندعزیزانی که نمایندگی هاست سی ... بیشتر »

Aug 14th فعالسازی درگاه پرداخت اختصاصی

با سلام و عرض ادب احترامبه اطلاع می رساند جهت افزایش بیشتر رضایتمندی مشتریان گرامی تکتاسرور درگاه پرداخت اختصاصی از شرکت مبناکارت اریا فعال گردیده است هم اینک میتوانید با خیال اسوده نسبت به ... بیشتر »

Jul 23rd به پایان رسیدن مدت افر

با سلام و عرض ادب احترامزمان افر سرورمجازی به پایان رسید و تعداد زیادی از دوستان که به فکر سرور خوب و پول کم بودند سفارش های خود را انجام دادند و برای کسب و کار خودشان سرمایه گذاری کردند و هم ... بیشتر »

Jul 8th انتقال سرور دایرکت ادمین و سی پنل

با سلام و عرض ادب احترامانتقال سرور دایرکت ادمین با موفقیت انجام شد عزیزانی که نمایندگی هاست دایرکت ادمین تهیه کردند لطفا ایپی دی ان اس های خود را از ایپی 138.201.3.170به ایپی78.46.217.77 تغییر ... بیشتر »

Jun 25th افر جدید سرور مجازی هتزنر المان

با سلام خدمت شما کاربران عزیزافر فوق العاده سرور مجازی از دیتاسنتر هتزنر المان در سایت قرار داده شد جهت مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نماییدhttp://taktaserver.ir/portal/cart.php?gid=23باتشکر مدیریت تکتاسرور بیشتر »